Zeytinpark’ta 24 Saat Güvenlik

Zeytinpark’ta 24 Saat Güvenlik

Zeytinpark’ta 24 saat güvenlik
Açıldığı ilk günden itibaren vatandaşların yoğun ilgisi ile karşı karşıya kalan Zeytinpark’ta güvenlik önlemleri artırıldı.
Günün her saati 7’den 77’ye vatandaşlarla dolup taşan Zeytinpark içerisinde görevlilerin scoterlerle devriye gezdiğini belirten Belediye Başkanı Hakan Koştu, İlçe Kaymakamlığı ve Emniyet Müdürlüğü ile yapılan görüşmeler neticesinde ek önlemlerde alındığını söyledi.
GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAMERALARLA 24 SAAT DENETİM
Zeytinpark içerisinde birçok noktaya yerleştirilen 50’ye yakın görünür, görünmez kameralarla 24 saat denetim yapıldığını ifade eden Belediye Başkanı Hakan Koştu, “Belediyemiz zabıtası gün boyunca ve gece boyunca devriye görevi yapıyor. Yine emniyet güçlerimiz, polisimiz devriye görevi icra ediyor. Emniyet Müdürlüğümüz kadrosunda bulunan mahalle bekçilerimiz de aynı şekilde Zeytinpark’ımızda sürekli devriye görevi yapmaktalar” dedi.
ZEYTİNPARK İÇİN ÖZEL GÜVENLİK GELİYOR
Zeytinpark’ta görev yapacak olan özel güvenlik ekibi de oluşturulacağını açıklayan Belediye Başkanı Koştu, “Özel kıyafetli güvenlik ekibimiz için çalışmaları başlattık. Yakında özel güvenlik hizmetimizde devreye girecek. Vatandaşlarımızın huzur içerisinde Zeytinpark’tan faydalanmaları için gereken adımları atıyoruz, atmaya devam edeceğiz” dedi.