Okul Müdürleri Başkan Koştu’yu Ziyaret Etti

Okul Müdürleri Başkan Koştu’yu Ziyaret Etti

Bergama İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Kiraz ve okul müdürleri Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu’yu ziyaret etti. Bergama Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen ziyarette ilçede eğitim alanında gerçekleştirilecek çalışmalar konusunda karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.

Ziyarette konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Kiraz, Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu’yu tebrik ederek başarılar diledi. Bergama’da eğitim alanında okulların yapısal sorunlar yaşadığını dile getiren Nuri Kiraz, bu soruların çözümü konusunda Başkan Koştu’dan destek istedi.

Bergama’da yapılacak işler ve çalışmalar konusunda en büyük sorumluluğun Belediye Başkanına ait olduğunun bilinciyle çalışmalarını sürdüreceklerini ifade eden Belediye Başkanı Hakan Koştu, “Bergama’da gelir kaynaklarını artırmak için gece gündüz demeden çalışacağız ve gelecek nesillere geleceğine umutla bakabilecekleri bir Bergama bırakacağız. Bu çok önemli. Gençlerimiz liseden mezun olduktan sonra yüksek okula gidiyor ama özellikle meslek lisesinden mezun olan gençlerimiz bir an önce iş yaşamına başlamak istiyor. Bizim buna kapı açmamız gerekiyor. Bu noktada hem yerli hem de yabancı yatırımcılarla görüşmelerimiz devam ediyor. Bölgemizi gelişmelere hazırlamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özellikle imar ve yapısal sorunlar konusunda belediye olarak gerekli çalışmaları yürüteceğiz. Okulların yapısal sorunları konusunda sizlerle birlikte çalışarak gerekli girişimleri yapacağız. Gelecek nesil sizlerin ellerinde şekilleniyor. Bizler de maddi olarak elimizden gelen desteği vererek geleceğimizi birlikte planlayacağız ” dedi.