İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Atanan Dr. Murat Mücahit Yentür’ün İlk Ziyareti Bergama’ya

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Atanan Dr. Murat Mücahit Yentür’ün İlk Ziyareti Bergama’ya

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Dr. Murat Mücahit Yentür’ün ilk ziyareti Bergama’ya
İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine yaklaşık 15 gün önce atanan Dr. Murat Mücahit Yentür, ilk ilçe ziyaretini Kuzey Ege’nin parlayan yıldızı, İzmir’de bütün dikkatleri üzerine toplayan kadim şehir Bergama’ya yaptı. Ziyaretinde Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu ile bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Yentür, eğitim alanında Bergama’ya yapılacak olan yeni yatırımlarla ilgili görüşme gerçekleştirdi.
İZMİR VALİSİ YAVUZ SELİM KÖŞGER GİBİ YENTÜR’ÜN DE İLK ZİYARETİ BERGAMA’YA
Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu’nun göreve geldiği ilk günden itibaren büyük yatırımlar almaya başlayan ve İzmir’de tüm dikkatleri üzerine çeken üç bin yıllık tarihi şehir Bergama, İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger’in de ilk ziyaret durağı olmuştu.
BAŞKAN KOŞTU; “BERGAMA’MIZ EĞİTİM ALANINDA DA YENİ YATIRIMLAR ALACAK”
İzmir İl Milli Eğitim Müdürü görevine atandıktan sonra ilk ilçe ziyaretini Bergama’ya gerçekleştiren Dr. Murat Mücahit Yentür, Belediyede Başkanı Koştu ile bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda, Bergama’ya yapılacak olan yeni öğretmenevi, meslek lisesi ve yeni yapılacak olan derslikler konusunda ayrıntılı bir görüşme gerçekleştirildi. Toplantı sonrası bir açıklama yapan Belediye Başkanı Hakan Koştu, “Göreve geldiğimiz ilk günden, ilçemize vizyon projelerle dev yatırımlar kazandırmanın gayreti içerisindeyiz. İki yıl içerisinde yaklaşık 300 milyon lira değerinde yatırımlarla Bergama’mızın buluşmasını sağladık. Eğitim alanında da ilçemizin ihtiyacı olan yeni okul ve yatırımlarla şehrimizi imar etmeye devam edeceğiz” dedi.