Çocuklar Ara Tatili Sporla Yaşadı ???‍♂??

Çocuklar Ara Tatili Sporla Yaşadı ???‍♂??

Bergama Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile öğrencilerin ara tatilini değerlendirmek üzere düzenlenen 5 günlük sportif faaliyetler son gününde Temel Kort Tenisi Alıştırmaları ve Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği ile sonlandı.

BAŞKAN KOŞTU; “İLK DEFA BÖYLE BİR ETKİNLİK DÜZENLENDİ”

Çocukların sportif faaliyetlerle tanışma fırsatı yakaladığını söyleyen Belediye Başkanı Hakan Koştu; “İlçemizde ilk defa böylesine bir etkinlik düzenlenmiş oldu. Belediyemiz bünyesinde kurduğumuz Spor İşleri Müdürlüğü kararımızın ne kadar yerinde olduğunu bu etkinliklerle görmüş olduk. Önümüzdeki süreçte çocuklarımıza yönelik organizasyonlarımız artarak devam edecek. Amacımız tüm çocukların sportif faaliyetler içerisine girmesini sağlamak” dedi.

Çocukların aileleri ile birlikte yoğun bir katılım gösterdiği etkinlikler süresince doyasıya bir çocuk şenliği yaşandı. Belediye Başkanı Koştu, etkinliğin düzenlenmesinde emeği olan herkese, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, İzmir Yasin Börü Gençlik Merkezi’ne, ailelere ve çocuklara teşekkür etti. Çiğ Köfte Atölyesi ile çocuklara çiğ köfte yaptıran şehrimiz öğretmenlerinden Fırat Sağlam sosyal sorumluluğu ve bu katkısı ile şenliğe katılanlardan beğeni aldı.