Bergama Kermes Festivali Finalinde Setab Erener’den Muhteşem Konser

Bergama Kermes Festivali Finalinde Setab Erener’den Muhteşem Konser

Bergama Kermes Festivali Finalinde Setab Erener’den muhteşem konser

19 bin kişi ile muhteşem konser ❤️

86. Uluslararası Bergama Kermes Festivali’nin 7 gün boyunca gece-gündüz süren etkinliklerinde finalde Asklepion Antik Tiyatro’da sahne alan Sertab Erener muhteşem bir konser verdi. Sanatçı Sertab Erener’e Parşömenden yapılan plaket veren Başkan Hakan Koştu, kermes finalindeki muhteşem konser için teşekkür etti.

TÜRKÇE POP’UN SOPRANOSU SERTAB ERENER, ASKLEPİON’UN BÜYÜSÜ İLE BİRLEŞTİ, ORTAYA UNUTULMAZ ANLAR ÇIKTI

19 bin kişinin katılımı ile Asklepion Antik Tiyatro en kalabalık konserlerinden birisine ev sahipliği yaptı. Kermes festivalinin finalinde Asklepion Antik Tiyatro’nun büyüsü, Türkçe Pop’un Sopranosu Sertab Erener ile birleşince ortaya unutulmaz anlar çıktı.

BAŞKAN KOŞTU’DAN SON YILLARIN EN COŞKULU, EN KALABALIK KERMES FESTİVALİ İÇİN HERKESE TEŞEKKÜR

Sertab Erener konserinin sonunda sahneye çıkan Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, Bergama kağıdı Parşömen’den yapılan plaketi, Sertab Erener’e verdi. Sanatçı Sertab Erener bu özel hediye için, “Sahne hayatım boyunca aldığım en özel, en anlamlı plaket” dedi.

Kermes Finali’nin muhteşem konserinde yaptığı konuşmasında Türkçe Pop’un Sopranosu Sertab Erener’e muhteşem konser için teşekkür eden Başkan koştu, “Son yılların en kalabalık en coşkulu kermes festivalini doyasıya yaşadık. Bir hafta süren festivalimizi bu akşam muhteşem bir şekilde sonlandırdık. Kermesimizi coşku ile yaşayan, bizlere iyi duygularını ileten tüm hemşehrilerime ve festivalimizin sorunsuz bir şekilde yapılmasında emeği olan herkese teşekkür ederim” dedi.