Bergama Bu İftarda Buluştu

Bergama Bu İftarda Buluştu

Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu’nun ev sahipliğinde organize edilen  iftar yemeğinde, 137 mahalle muhtarı, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri biraraya gelerek birlik, beraberlik ve dayanışma mesajı verdi.

Bergama Belediyesi Kleopatra Güzellik Ilıcası Sosyal Tesisleri’nde Belediye Başkanımız Hakan Koştu’nun ev sahipliğinde düzenlenen iftara Bergama Kaymakamı Mahmut Kaşıkçı, Kınık Kaymakamı Mustafa Ergün, Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, Bergama Cumhuriyet Başsavcısı Bilgehan Yücel, Garnizon Komutanı Tankçı Albay Murat Sağlık, Bergama Ticaret Odası Başkanı Fikret Ürper, kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri, belediye meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve oda başkanları katıldı.

ÖNÜMÜZDEKİ 5 YILI FIRSATA ÇEVİRELİM

İftardan sonra konuklara seslenen Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, “ Yeni dönemde göreve gelen tüm muhtarlarımızı tebrik ediyor ve görevlerinde başarılar diliyorum. Bergama Belediyesi olarak merkezden kırsala tüm mahallerimize hizmet edecek ve elimizden gelen desteği muhtarlarımıza ve vatandaşlarımıza sağlayacağız. Önümüzdeki 5 yılı hep birlikte fırsata çevirelim ve Bergama için önümüzdeki 20 yılın önemli hizmetlerinin temelini birlikte atalım istiyorum. Geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum hepinizin Ramazan Bayramı’nı şimdiden kutluyorum” dedi.

İftarda konuşan Bergama Kaymakamı Mahmut Kaşıkçı ise, “Bu güzel ortamı bize sağlayan değerli Belediye Başkanıma teşekkür ediyorum. Bir bütün içerisinde olacağız ve çalışmalarımızı birlikte yürüteceğiz. Bu bölgeye devletimizin yaptığı otoban ve liman bitiyor ve Organize Sanayi bölgemiz gelişmeye devam ediyor. Bergama’yı güzel günler bekliyor” diye konuştu.