Başkan Koştu’dan Yeni Yıl Mesajı

Başkan Koştu’dan Yeni Yıl Mesajı


Yeni yıl dolayısıyla Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu bir mesaj yayınladı. Başkan Koştu mesajında gelecek 2021 yılının herkes için hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Yüce rabbimden en kısa sürede Koronavirüs’ün bitmesini niyaz ediyorum” dedi.
BAŞKAN KOŞTU; “2020’DE KORONAVİRÜS’E RAĞMEN VİZYON PROJELERİMİZ İÇİN AZİMLE ÇALIŞTIK”
Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Koronavirüs pandemisine rağmen 2020 yılında azimle çalıştıklarına yayınladığı mesajında işaret eden Belediye Başkanı Hakan Koştu, “Kadim şehrimiz Bergama için vizyon projelerimizi süratle devam ettirdik. Gelecek yılın hepimiz için hayırlı olmasını diliyor, Yüce Rabbimden en kısa sürede Koronavirüs pandemisini bitirmesini niyaz ediyorum” dedi.
Daha müreffeh bir hayata ulaşma yolunda yeni umut ve beklentilerin oluştuğu yeni bir yıla girildiğini açıklamasında belirten Başkan Koştu, “Geçmiş yılın muhasebesini yaparken, yeni yılda enerjimizi ve zamanımızı en verimli şekilde değerlendirmek durumundayız. Kadim şehrimiz Bergama’da tüm hemşehrilerimizle birlikte el ele vererek, UNESCO Dünya Mirası Bergama’mızı daha üst noktalara çıkarmak için büyük bir şevkle ve azimle mücadele vermeye ve çalışmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşehrilerimin 2021 yılı kutlar, yeni yılın hayırlara vesile olmasını temenni ederim” dedi.