BAŞKAN KOŞTU; “MUKADDES ANNEMİZİ HİÇ UNUTMADIK”

BAŞKAN KOŞTU; “MUKADDES ANNEMİZİ HİÇ UNUTMADIK”

Bergama’da yaşayan herkesin iyilik sever olarak tanıdığı rahmetli Mukaddes Kuduğ anısına düzenlenen resim yarışmasına katılan eserlerin yer aldığı sergi vatandaşlarla buluştu.
Bu yıl ilki düzenlenen, “İyilik” temalı resim yarışmasına katılan eserlerin yer aldığı serginin açılışını Belediye Başkanı Hakan Koştu, Mukaddes Kuduğ’un oğlu Engin Kuduğ ve protokol üyeleri birlikte gerçekleştirdi.
BAŞKAN KOŞTU; “MUKADDES ANNEMİZİ HİÇ UNUTMADIK”
Açılışta yaptığı konuşmasında Mukaddes Kuduğ’u rahmetle anan Belediye Başkanı Hakan Koştu, “Bergama’mızda yaşamı boyunca yaptığı ve geleneksel hale getirdiği sünnet merasimleri ile herkesin gönlünde taht kuran Mukaddes annemizi hiçbir zaman unutmuyor, her fırsatta adını ve yaptığı iyilikleri anıyoruz. Bu sergi dolayısıyla bir kez daha Mukaddes annemizi rahmetle anıyorum” dedi.
Mukaddes Kuduğ’un anısına ana sınıfı, ilkokul, ortaokul ve özel eğitim sınıfı öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirilen yarışmaya katılan resimler 10 Ocak 2022 tarihine kadar Bergama Kültür Merkezi Fuaye Alanı’nda görülebilecek. Yine aynı gün saat 16:30’da Kültür Merkezi Salonu’nda düzenlenecek törende dereceye giren öğrencilere Bergama’nın sevilen iş insanı Melih Kahraman’ın sponsorluğunda ödülleri verilecek.