Başkan Koştu, Fen İşleri ve Temizlik İşleri Şantiyelerinde İncelemelerde Bulundu

Başkan Koştu, Fen İşleri ve Temizlik İşleri Şantiyelerinde İncelemelerde Bulundu

Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, Başkan Yardımcıları Aşkın Uyar ve Cüneyt Umutlu ile birlikte, Fen İşleri ve Temizlik İşleri şantiyelerinde incelemelerde bulundu.
BAŞKAN KOŞTU; “2005 YILINDA HİZMETE AÇILAN AŞEVİMİZ YENİ YERİNDE DAHA SAĞLIKLI HİZMET SUNACAK”
Fen İşleri ve Temizlik İşleri Şantiyeleri’nde yapılan incelemelerin ardındın Başkan Hakan Koştu, Başkan Yardımcıları Aşkın Uyar ve Cüneyt Umutlu ile birlikte belediye Aşevi için yapılan inşatta inceleme yaptı.
Aşevi’ne daha hijyenik ve sağlıklı yer kazandırmak üzere eski Tekstil Fabrikası alanı içerisinde devam eden inşaat çalışmalarının yaklaşık 3 ay sonra tamamlanacağını açıklayan Başkan Koştu, “Geçmişten izlerimizin olduğu, 2005 yılından beri Bergama’da maddi ve fiziki durumu yemek yapmaya elverişli olmayan vatandaşlarımızın evlerine haftanın 6 günü 2 öğünlük 4 çeşit sıcak yemek servisi yaptığımız Belediyemiz Aşevi inşaatının tamamlanması ardından yeni yerinde daha sağlıklı ve kaliteli hizmet sunacak. Günlük 500 kişilik sıcak yemeğin pişirildiği Aşevimizde yapılan yemeklere katkı sunan yardımsever hemşehrilerime de bu vesileyle bir kez daha şükranlarımı sunuyorum. Allah yardımlarını kabul etsin” dedi.