Badminton Takımı Başarıya Koşuyor ?

Badminton Takımı Başarıya Koşuyor ?

Bergama Belediyesi Badminton takımı gösterdiği başarılarla gurur kaynağı oldu. 26 lisanslı sporcu ile katıldığı her müsabakadan madalya ile dönen Badminton takımı sporcuları ve Antrenörü Hakan Avcı Belediye Başkanı Hakan Koştu’ya bir ziyarette bulundular. Başkan Koştu’ya verdiği destek için teşekkür ettiler.

Spora ve sporcuya her zaman destek olmaya devam edeceklerini belirten Belediye Başkanı Koştu, küçük sporcuların ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Gençlerin ve çocukların spor yapması için belediye olarak daha çok çalışacaklarının altını çizen Başkan Koştu, “Bu amaçla belediyemiz bünyesinde spor müdürlüğü oluşturduk. 7’den 70’e herkesin sporla zaman geçirmesi için spor müdürlüğümüz çalışmalarına başladı. Önümüzdeki süreçte bir çok projemizi hayata geçireceğiz” dedi.

Koştu “Sporcularımızla gurur duyuyoruz”

Bergama’da sporun her dalında görülen başarılarla gurur duyduklarını açıklayan Başkan Koştu, “Bergama Belediyespor lige başladığı ilk günden deplasmanda ve içerde oynağı bütün maçları iyi skorlarla kazanıyor. Şimdi küçük sporcularımız aldıkları madalyalarla karşımızdalar. Kendilerini başarılarından dolayı kutluyorum. Belediye olarak sporcularımızla gurur duyuyoruz” dedi. Belediye Başkanı Hakan Koştu’nun makamında gerçekleşen ziyarette, Türkiye Balkan Şampiyonları Bahar Sabancı, Ali Devran Açıksu, Türkiye Şampiyonu Erdal Mert Demirhan, Türkiye 3.ncüleri Yağız Efe Altındağ ve Deniz Baran Kahraman, Antrenörleri Hakan Avcı ve Belediye Spor İşleri Müdürü Muhammed Şahin katıldı.