Ateş’in Kızları Yeni Sezona Hazır

Ateş’in Kızları Yeni Sezona Hazır

Bu yıl Türkiye Bayanlar Voleybol 2.Liginde mücadele edecek olan Ateş Çelik Bergama Belediyespor Kadın Voleybol Takımı yaptığı transferler ile birlikte sezon açılışını gerçekleştirdi.

Ateş Çelik Bergama Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, Bergama Belediyespor Onursal Başkanı ve Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, Takımın Ana Sponsoru Ateş Çelik Wind Power Firması Finans Müdürü Samet Güldoğan, Bergama Belediyespor Yöneticileri ile Bergama Belediyesi Haluk Elbe Toplantı Salonunda bir araya geldi.

Sezon açılış toplantısında konuşan Bergama Belediyespor Onursal Başkanı ve Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu “ Göreve geldiğimiz günden itibaren Bergama’da spora ve sporcuya olan desteğimizi artırarak devam ettiriyoruz. Bu yıl Türkiye Bayanlar Voleybol 2.Liginde mücadele edecek olan Ateş Çelik Bergama Belediyespor Kadın Voleybol Takımımıza başarılar diliyorum. İnanıyorum ki sezon sonunda takımımız şampiyonluk ipini göğüsleyecektir. Takımızın Ana Sponsorluk görevini yine bu yıl da üstlenen Ateş Çelik Wind Power Firmasına teşekkür ediyorum” dedi.Ana Sponsor Ateş Çelik Wind Power Finans Bölümü Yöneticisi Samet Güldoğan ise yaptığı konuşmada “Ateş Çelik Wind Power ile Bergama Belediyespor Kulübü ilk defa geçtiğimiz yıl bir araya gelerek Türkiye Bayanlar Voleybol 2.Liginde mücadele ettik ve sezonu başarılı bir yerde tamamladık. Bu yıl hep birlikte çıtamızı yükselterek sezon sonunda şampiyon olarak önümüzdeki sezondan itibaren Sultanlar Liginde oynamak istiyoruz” diye konuştu.