Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu’yu Makamında Ziyaret Etti

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu’yu Makamında Ziyaret Etti

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu’yu makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, “Zorlu bir seçim dönemini geride bıraktık. Seçim döneminde tüm partililerimiz Bergama’ya ve Cumhur ittifakına yakışır bir şekilde canla başla mücadele ettiler ve böyle bir sonuç alındı. Tüm teşkilatımıza bir kez daha yürekten teşekkür ediyorum. Teşkilatımızın bu başarısı 24 Haziran seçimlerinden bu yana sistematik bir şekilde çalışmasıdır. Ve Cumhur ittifakının da oluşmasıyla daha güçlü bir birliktelik oldu. Belki de İzmir’de Cumhur İttifakının en uyumlu ilçesi Bergama oldu. Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatına ve partimizin teşkilatına, gençlik kollarımıza, kadın kollarımıza, ana kademeye bir kez daha teşekkür ediyorum. Bergama’da güzel işler yapacağız. Vaat ettiğimiz projelerin hepsini hayata geçireceğiz ve hemşerilerimizin hizmetine sunacağız. Bundan kimseni kuşkusu olmasın. Sizlerin de desteği bu noktada çok önemli. Sizleri ziyaret ettiğimizde Bergama ile ilgili, daha önce olduğu gibi bundan sonrada desteğinizi fazlasıyla vereceğinizi belirtmiştiniz. İnşallah hep birlikte bölgemizin ve ilçemizin menfaati için çalışacağız. Çünkü 10 yıldır Bergama hizmet noktasında çok mağdur oldu. Bu mağduriyet ilgisizlikten ve alakasızlıktan kaynaklanıyordu. Buradaki yerel yönetimin isteksizliği ve vurdumduymazlığından kaynaklanıyordu. Tabi şimdi böyle bir durum söz konusu değil. Artık bahane değil hizmet üretme zamanı. Bir bahanenin arkasına saklanmadan burada gece gündüz hizmetleri üretmek adına çalışacağız. Bu noktada sizlerin desteği bizim için çok önemli. Ve bu desteği sağlayacağınıza eminiz. Geldiğiniz için bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ise “ 5 yıllık süre zarfında Kınık’ta neler yapmışsak bunların daha fazlasını neredeyse çoğu ilden daha fazla nüfusa sahip bu ilçeye yapalım dedik. Sağolsun Bergamalı hemşerilerimiz teşkilatlarımızla birlikte belediye başkan adayımıza gerekli teveccühü gösterdiler. Ve bizlere bu imkanı ve bu şansı tanımış oldular. Sorumluluğumuzun ve omuzlarımızdaki yükün de farkındayız. Bu noktada Bergamalı hemşerilerimizle sık sık bir araya geleceğiz ve yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı birlikte paylaşacağız. Belediye başkanlarımız bizlerden ne isterlerse gerçekleştirmek adına çabamızı ve uğraşımızı vereceğiz. Rabbim güzel işler yapmayı nasip etsin. Seçim dönemizde de söylediğimiz gibi ‘Bir elin nesi var, iki elin sesi var’ demiştik. Biz inşallah bu iki elin sesini Bergama’dan tüm İzmir’e göstereceğiz” diye konuştu.

Ziyaretin sonunda Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’a, fotoğrafının yer aldığı parşömeni hediye etti.