Tarım İhtisas Organize Sanayi Bölgesi İçin Geniş Katılımlı Toplantı

Tarım İhtisas Organize Sanayi Bölgesi İçin Geniş Katılımlı Toplantı

Başkan Koştu, “Bergamamız için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Tarihi kentimiz için söz verdiğimiz projeleri yapmak üzere revan olduğumuz bu yolda adımlarımızı bir bir atmaya devam ediyoruz” dedi.

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli’nin destekleriyle yapılacak olan Tarıma Dayalı Besi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi için saha incelemesi geniş katılımla gerçekleştirildi.

İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent Arman, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Şahin Çakan, Cüneyt Güleç, İzmir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent Arman, Bergama Ticaret Odası Başkanı Fikret Ürper, Tarım ve Orman Bakanlığı Organize Tarım-Hayvancılık Bölgeleri Daire Başkanı Deniz Oruç, Etüt Şube Müdürü Cahit Karakaş, Kredi İzleme ve Değerlendirme Müdürü Aylin İnan, İzmir Ticaret Odası Proje Koordinatörü Hitay Baran ve Proje Danışmanı Fatih Üçgün’den oluşan heyetle yapılan toplantıda Tarıma Dayalı Besi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nin alt yapı, üst yapı değerlendirmesi, besi sığırcılığı faaliyetlerine yönelik yetiştiricilik ve buna bağlı sanayi tesislerini barındıran ihtisas organize sera bölgesinin değerlendirmeleri yapıldı.