Taekwondo Sporcuları Başkan Koştu İle Sevinç Paylaştı

Taekwondo Sporcuları Başkan Koştu İle Sevinç Paylaştı

Bergama Belediyespor Taekwondo Takımı Budokaido Kyokushin Türkiye Şampiyonası’ndan başarı ile döndü. Sporcular Bergama’ya döner dönmez Başkan Koştu’ya bir ziyaret gerçekleştirerek sevinçlerini paylaşıp, verdiği destek için teşekkür ettiler.

Ankara’da 15 – 19 Ocak tarihleri arasında düzenlenen şampiyonaya ferdi olarak katılım sağlayan Bergama Belediyespor Taekwondo Takımı büyük bayanlarda Sevcan Güney Türkiye birincisi olarak ipi göğüsledi. Minik bayanlarda Eylül Akım, alt minik bayanlarda Melisa Erol Türkiye üçüncüsü, Şaduman Erol Veteran m2 erkekte Türkiye beşincisi, Efe Yılmazçelik yıldızlar erkekte Türkiye dördüncüsü oldu. Bu sonuçlar ile birlikte Bergama’dan bir ilk olarak 7 sporcu, 19 – 23 Şubat tarihleri arasında Antalya’da yapılacak olan Avrupa Şampiyonası’na katılacak.

BAŞKAN KOŞTU; “BAŞARI SİZDEN DESTEK BİZDEN”

Bergama’da belediye yönetimi olarak en büyük arzularının genç bireylerin ve öğrencilerin spor yapması olduğuna dikkat çeken Başkan Hakan Koştu, “Bergama Belediyespor Kulübü olarak sporcularımızın her zaman yanındayız. Onların başarısı bize büyük enerji veriyor. Her zaman sporcularımızın yanında ve destekçileriyiz. Başarılarından dolayı kendilerini ve Antrenörleri Sevcan Güney’i tebrik ediyorum” dedi