Kahraman Ailesinden Devlet Hastanesine Bağış

Kahraman Ailesinden Devlet Hastanesine Bağış

Kahraman ailesinden devlet hastanesine bağış
Şehrimizin tanınmış eşraflarından geçmiş dönem Ticaret Odası Başkanı Melih Kahraman, Babası Recep Kahraman ve merhum amcası Reşat Kahraman adına, Bergama Necla-Mithat Öztüre Devlet Hastanesi’ne 3 adet Hemodiyaliz Cihazı bağışında bulunuldu. Önceden hastaneye bağışta bulunan Gülseri Yeşilsoy’a da törende teşekkür edildi.
Hastanede düzenlenen törenle hemodiyaliz cihazı bağışında bulunan Melih Kahraman’a plaket verilerek, hayırları için teşekkür edildi.
Törene Bergama Kaymakamı Mahmut Kaşıkçı, Belediye Başkanı Hakan Koştu, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Turgay Keser, Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Osman Himmetoğlu, hastane idarecileri ve çalışanları katıldı.
Törende konuşan Bergama Kaymakamı Mahmut Kaşıkçı, Belediye Başkanı Hakan Koştu, Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Osman Himmetoğlu, 7’den 70’e herkesin hizmet aldığı hastaneye yapılan bağışların önemine dikkat çekerek, geçmişten günümüze hayırlarda bulunanlara ve hastanenin acil ihtiyacı olan hemodiyaliz cihazlarını bağışlayan Melih Kahraman’a teşekkür ettiler. Plaket alan İş adamı Melih Kahraman’da yaptığı konuşmasında, doğup büyüdüğü ve ekmek yediği Bergama’da yaptıkları hayırların babalarından ve aile büyüklerinden kendilerine en büyük nasihat ve miras olduğunu ifade etti.