Bergama Belediyespor Kulübü’nde Yeni Sezonun Çalışmaları Start Aldı

Bergama Belediyespor Kulübü’nde Yeni Sezonun Çalışmaları Start Aldı

Bal ligi 8. grupta geçtiğimiz sezon namağlup olarak birinciliğini koruyan ve şampiyon olarak 3.lige yükselen Bergama Belediyespor Kulübü’nde, yeni sezon için start verildi. Bergama Belediye Başkanı ve Kulüp Onursal Başkanı Hakan Koştu, “Bergama Belediyesporumuz emin adımlarla başarıya koşmaya devam edecek” dedi.
Kulüpte yeni sezon hazırlıkları için ilk iş olarak teknik direktör arayışları sonuçlandırıldı. Uzun yıllar Bergama futboluna hizmet etmiş olan ve Manisaspor’la sözleşmesini fesh edip yuvaya dönen, Behram Üstün önümüzdeki sezon 3.ligde top koşturacak olan Bergama Belediyespor’un teknik direktörü olarak görev yapacak. Bergama Belediyespor kulübünde ikinci anlaşma, sportif direktör olarak görev yapacak olan daha önceden yine Bergama Belediyespor Kulübü alt yapı antrenörü olarak da çalışmış, Türkiye’nin birçok başarılı kulübünde görevler üstlenmiş Tezcan Sayar ile yapıldı.
BAŞKAN KOŞTU; “KULÜBÜMÜZ BAŞARILARA KOŞMAYA DEVAM EDECEK”
Başarılı bir sezon ardından şampiyonluk ilan eden ve 3.lige yükselen Bergama Belediyespor Kulübü’nün büyük bir camia olduğuna yöneticilerinde bulunduğu imza töreninde dikkat çeken Belediye Başkanı ve Kulüp Onursal Başkanı Hakan Koştu, “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren Bergama Belediyepor Kulübümüzü hak ettiği noktaya getirmek için çalışıyoruz. Geçtiğimiz sezon görev yapan teknik kadromuz, yönetim kurulumuz, sporcularımız ve taraftarımızla takımımız şampiyonluğa ve 3. Lige yükseldi. Bu başarıda katkısı olan kulübümüzün adını geçmişten günümüze yücelten camiamızın her bir ferdine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Şimdi Bergama Belediyespor Kulübümüzü daha da yukarılara taşıyıp yeni şampiyonluklara ve başarılara yelken açma zamanı” dedi.