Bergama Belediyespor Kulübü’nde Kongre Heyecanı

Bergama Belediyespor Kulübü’nde Kongre Heyecanı

Bergama Belediyespor Kulübü’nde kongre heyecanı

  1. ligde mücadelesini sürdüren Bergama Belediyespor Kulübü Olağan Genel Kurulu ikinci toplantısını 16 Temmuz 2021 Cuma günü saat 14.00’de Bergama Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
    Genel Kurul öncesi Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, İlçe Kaymakamı Mahmut Kaşıkçı, Belediye Başkan Yardımcısı Cüneyt Umutlu, Bergama Belediyespor şuanki Kulüp Başkanı Hasan Canoğlu, Önceki sezon Kulüp Başkanlığı görevini üstlenen ve kulübün 3. Lige bal ligi namağlubu olarak tekrar çıkmasında önemli katkıları bulunan Ak Parti Belediye Meclis Üyesi ve İşadamı Bilir Altay Bergama Belediyesi Taş Bina Başkanlık Makamı’nda bir araya geldi.
    BAŞKAN KOŞTU; “BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”
    Bergama Belediyespor Kulübü’nün kadim şehir Bergama’da taraftarı ve sevenleri ile birlikte büyük bir aile olduğunu görüşmede dile getiren Belediye Başkanı ve Kulüp Onursal Başkanı Hakan Koştu, “Göreve geldiğimizde Bergamaspor’umuzu ele aldık ve görev süremizin ilk yılında 3. lige, hak ettiği yere taşıdık. Önceki sezon Bergamaspor’umuzun 3. lige yükselmesinde büyük emekleri bulunan aynı zamanda Belediye meclis üyemiz olan Sayın Bilir Altay ve geçen sezon Koronavirüs salgının ortaya çıkardığı olumsuzluklara rağmen Bergamaspor için mücadele eden şuanki Kulüp Başkanı Sayın Hasan Canoğlu’na ve yönetimlerine bir kez daha teşekkür ediyorum. Yarın gerçekleştireceğimiz kongremizin camiamıza ve taraftarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Yeni başarılara yelken açmanın arefesinde hedefimiz önceki sezon 3. lige yükseldiğimiz gibi büyük başarılara yeniden adım atmak. Hedefimiz büyük, heyecanımız yüksek. Yarın gerçekleştireceğimiz olağan kongremize Bergamaspor’a gönül vermiş tüm üyelerimizi bekliyoruz” dedi.