Bergama Belediyespor 19 Puanla Liderliğini Koruyor ⚽?

Bergama Belediyespor 19 Puanla Liderliğini Koruyor ⚽?

Başkan Koştu; “Takımımızla gurur duyuyoruz”

Bal ligi 8. grupta namalup 19 puanla liderliğini sürdüren Bergama Belediyespor emin adımlarla başarıya koşmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz Pazar günü kendi sahasında Bal ligi 8. grubun iddalı rakiplerinden olan Aydın Yıldızspor’u 4-1 yenen Bergama Belediyespor kesintisiz liderliğini korudu. Galibiyet serisini 6 maça çıkarıp, şampiyonluğu koşmaya devam ediyor. Kırmızı-Lacivertli taraftarların sevgi seliyle her geçen gün daha fazla karşılaşmaya başlayan takım çarşı-pazarda 7’den 70’e herkesin gündeminde ilk sıralarda yer almaya başladı. Bergama Belediyespor maçını izleyen ve attığı birbirinden güzel gollerle taraftarlar, teknik heyet ve kulüp yönetim kurulu ile birlikte sevinç paylaşan Belediye Başkanı ve Bergama Belediyespor Onursal Başkanı Hakan Koştu, “Takımımızla gurur duyuyoruz. Bu başarıda katkısı olan herkesi sporcularımızı, teknik ve yönetim kadromuzu kutluyorum. Bergama Belediyespromuzu hak ettiği noktaya taşıyacağız. Spora ve sporculara önem veriyoruz. Şehrimizde 7’den 70’e herkesin sporun her dalında ilgilenmesi için üzerimize düşen görevleri yapmaya devam edeceğiz. Bergama Belediyesporumuz da başarılarıyla bu noktada lokomotif görevi yapacak” dedi.

Teknik Direktör Şapçı “Bigadiç maçına hazırız”

Bu Pazar (10 Kasım 2019) Saat 14.00’de Bigadiç Belediyespor deplasmanına gideceklerini belirten Bergama Belediyespor Teknik Direktörü Hakan Şapçı, “Her maça olduğu gibi bu maçada aynı tempomuzla hazırlanıyoruz. Hedefimiz galibiyet alarak taraftarımızı yine sevindirmek. Bu maçta sakatlarımız Ersin ve Kağan yer alamayacak” dedi.