Başkan Koştu’dan, Kilit Parke Döşenen Yollara İnceleme

Başkan Koştu’dan, Kilit Parke Döşenen Yollara İnceleme

Başkan Koştu’dan, kilit parke döşenen yollara inceleme
Bahçelievler ve Gaziosmanpaşa Mahalleleri’nde devam eden kilit parke yol çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Hakan Koştu, “Yol için hemşehrilerimize verdiğimiz sözleri, ana arterlerde sıcak asfalt, diğer cadde ve sokaklarda kilit parke döşemesi ile yerine getiriyoruz. Getirmeye devam edeceğiz” dedi.
BAŞKAN KOŞTU, “HER MAHALLEMİZİ BAHÇELİEVLER ÖRNEĞİ GİBİ YAPACAĞIZ”
Doğalgaz calışmaları tamamlanan Bahçelievler Mahallesi’nde cadde ve sokakların kilit parke ile döşenmesinde sona yaklaşıldığını ifade eden Başkan Koştu, “İlçemizde ilk defa bizim tarafımızdan uygulanan yöntemle, birçok noktada demir hasır serdiğimiz, beton ile güçlendirdiğimiz Bahçelievler Mahallemizde ki yolları kilit parke ile döşedik. Tertemiz ve düz cadde ve sokakları yeni kaldırımları ile mahalle sakinlerimizin hizmetine sunuyoruz” dedi.
BAŞKAN KOŞTU, “KORUMA AMAÇLI İMAR PLANI İÇERİSİNDE KALAN YOLLARIMIZIN BİR BÖLÜMÜNÜ SULU KESİM GRANİTLE YAPACAĞIZ, GÖRENLERİ BERGAMA’MIZ TAŞI BU KADAR GÜZELMİYDİ ! DEDİRTECEĞİZ”
Ana arterlerin sıcak asfaltla kaplanacağını hazırlıklarının tamamlanmak üzere olduğunu ve hava sıcaklıklarının artışı ile çalışmanın start alacağını belirten Başkan Koştu, “Bahçelievlerde yaptığımız gibi, doğalgaz çalışması tamamlanan evlere gaz brajman hatları çekilen her ara cadde ve sokağımızı kilit parke ile döşeyeceğiz. Koruma Amaçlı İmar Planı içerisinde kalan bazı yollarımızı sulu kesim granit taşla öyle güzel yapacağız ki, gören herkes Bergama’mız taşı granit bu kadar güzelmiydi. Detirteceğiz. Asfalt, kilit parke ve bazı yerlerde sulu kesim granit taş ile cadde ve sokaklarımızı eski ve yeni Bergama özüne, kimliğine yakışır bir şekilde düzenleyeceğiz. Görev süremiz içerisinde söz verdiğimiz gibi yol sorununu Bergama’mızın gündeminden kaldıracağız” dedi. Başkan Koştu, yol incelemelerinde mahalle sakinleri ile sohbet ederek, görüşlerini de aldı.